Prostota nie wychodzi z mody

tai and hipster

Jeśli często zdarza Ci się stawać przed szafą i narzekać, że znowu nie masz co na siebie włożyć – coś musi się zmienić. Niemal zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na prostotę, umiar i nonszalancką elegancję. Piękno jest pełne sprzeczności. Aby było zauważalne nie może razić, musi pozostawać dyskretne. Wybieraj ubrania, które nie tracą na aktualności. Nie poddawaj się modzie.

Ona często oszukuje, a jej przepych jest w szerszym wymiarze czasowym ułudą. To, co zawsze pozostanie piękne i schludne to naturalne tkaniny i delikatne barwy w sezonowych wersjach. Na lato przewiewne, na zimne miesiące podszyte i grubsze. Tyczy się to szczególnie bawełny, lnu oraz błyszczącego jedwabiu. Naturalna tkanina porusza się zgodnie z ruchem ciała, delikatnie podkreślając sylwetkę, co tylko dodaje kobiecie uroku. Większość Twojej garderoby powinna być utrzymana w stonowanych barwach.

Beże, delikatne zielenie, pastelowe turkusy oraz oczywiście bazowe biele i czernie pasują każdemu oraz doskonale przyjmują duża bardziej oryginalne dodatki.