Państwa najbardziej oblegane przez imigrantów

doradzamy.to nawiązka

Jakie państwa są najbardziej oblegane przez imigrantów? Nadal są to Niemcy, Austria, Irlandia czy Anglia.

Problem tych państw nie polega na przeludnieniu, ale na tym, że w pierwszej kolejności dbają o swoich rodaków, co jest oczywiste, ci natomiast mają uprzedzenia do imigrantów, którzy często przyjeżdżają bez żadnej chęci podjęcia pracy a państwo musi łożyć na ich utrzymanie.

Deportacja w takich przypadkach nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ w pierwszej kolejności jest to bardzo wysoki koszt po drugie nie daje żadnej pewności, że imigrant nie powróci.

Chociaż państwa te posiadają bardzo dużo imigrantów, spore doświadczenie można powiedzieć, że największy problem mają z bezsilnością.

Ich granice nie są strzeżone i obwarowywane jak w przypadku na przykład Stanów Zjednoczonych ci mają jasne zasady i reguły, kto i kiedy może przyjechać do ich kraju, posiadają surowe prawo nie biorą pod uwagę deportacji, która jest kosztowna a stawiają wyrok taki, jaki dostałby każdy inny obywatel bez „taryfy ulgowej”.

Każdy wjeżdżający do Stanów jest sprawdzany, dlaczego i na jak długo przyjeżdża, kim jest, gdzie pracuje, jaki posiada status ekonomiczny dzięki temu mogą monitorować wszystkich stałych i tymczasowych obywateli.

www.tolerancji.pl