Próbne fryzury ślubne

www.emplor.pl

Ślub uznawany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Planowanie tego wielkiego dnia niejednokrotnie spędza nam sen z powiek. Tego dnia wszystkie oczy skierowane są na pannę młodą – nic więc dziwnego, że chce wyglądać olśniewająco. Obok wyboru sukni i butów, na czele wielkich ślubnych dylematów stoją również rozważania dotyczące fryzury.

Czy będziemy dobrze wyglądać w uczesaniu naszych marzeń? Jedno jest pewne – ślubna fryzura nigdy nie powinna pojawić się na twojej głowie po raz pierwszy w dniu ślubu. To najpewniejsza metoda, by uniknąć ogromnego rozczarowania. Przeglądając setki weselnych katalogów, zwykle znajdujemy wiele malowniczych inspiracji, które wcale nie muszą dobrze wyglądać na naszych głowach. Decydując się na wykonanie próbnej fryzury, zyskujesz pewność, że w wybranym ułożeniu będzie ci do twarzy.

Próbne fryzury ślubne mają jednak także inną zaletę: pozwalają na sprawdzenie kompetencji wybranego fryzjera. Co z tego, że pani Wiesia jest twoją fryzjerką od pięciu lat. Może się okazać, że choć świetnie strzyże, układanie fantazyjnych fryzur nie jest jej mocną stroną. W takim przypadku zbytnie zaufanie mogłoby sprawić, że później z odrazą patrzylibyśmy na ślubne zdjęcia.