Gdzie się wybrać z przyjaciółkami?

Bardzo wiele zapracowanych kobiet ma ochotę czasem uciec od pracy, ale także od męża i dzieci. Oczywiście wszystkie bardzo kochamy nasze rodziny ale czasem po prostu potrzebujemy chwili dla siebie i dla naszych przyjaciółek, z którymi chciałybyśmy beztrosko poplotkować i się rozerwać.

Często więc planujemy wypad na weekend lub kilka dni. Warto jednak planując taki wyjazd uwzględnić w planach także aktywność fizyczną.

Po weekendzie imprezowania wcale nie będziemy się czuły lepiej, zaś po takim aktywnym wypoczynku wrócimy nie tylko wypoczęte a wręcz, jak nowo narodzone. Wybierzmy się w jakieś malownicze miejsce, abyśmy z koleżankami mogły chodzić po lesie i uprawiać nordic walking.

To nie jest bardzo męczący sport, ale zarazem jest na tyle intensywny, że rozruszamy mięśnie i spalimy całkiem sporo kalorii. Po kilkunastokilometrowym spacerku bez wyrzutów sumienia będziemy mogły zjeść porządne ciastko lub porcję lodów wytworzonych przez maszyna do produkcji lodów a nawet wypić kilka kieliszków wina wieczorem.

www.easyinvestor.pl